Ahinsa shoes

#ShowMore#

Ahinsa shoes logo

Spoznajte značku Ahinsa shoes

Ahinsa Shoes je český výrobca vegánskych topánok, zakladateľom je Lukáš Klimpera, ktorý sa už od mladosti venoval joge. Po strednej škole úspešne rozbehol IT biznis, ale sedavý život pri počítači ho doviedol iba k bolestivému telu a syndrómu vyhorenia. Odhodlal sa k radikálnej zmene, začal študovať fyzioterapiu. Učil ľudí, ako chodiť zdravo, ale tí po terapii obuli späť topánky, ktoré ich zvierali a bránili prirodzenému pohybu. To bol impulz začať vyrábať barefootové topánky. Poctivá ručná práca, vegánske materiály, ale aj komplexný prístup k ľudskému zdraviu a udržateľnosti. Bosé topánky Ahinsa shoes sa čoskoro uchytili nielen medzi zákazníkmi v Českej republike, ale aj v zahraničí.

Prečo si vybrať Ahinsa shoes?

  • Topánky navrhujú profesionálni fyzioterapeuti.
  • Jedny z najpohodlnejších topánok-super flexibilné, ideálne tvarované v prstovej časti, priestranné aj do výšky nad prstami.
  • Veľmi kvalitné vegánske materiály.
  • Vďaka lokálnej výrobe a veľmi individuálnemu prístupu možnosť vyrobiť topánky "na mieru", napr. každú inak veľkú v prípade odlišnosti v dĺžke ľavej/pravej nohy.

Referencie od zákazníkov

„Topánky sú úžasné, krásne sedia a chôdza v nich je neuveriteľne pohodlná a príjemná. Sú to moje prvé barefootové topánky, bolesti nôh a chrbta ma prešli. Po prvej vychádzke som nemohla uveriť, že skoro necítim, že nejaké topánky mám, chôdza je úžasná.“

13 položiek celkom

Cena

79161
179161

Značky

Farba

Materiál zvršku

Opätok

Pre koho

Sezóna

Typ topánky

Veľkosť topánok (EU)

Vnútorná dĺžka topánky

Vnútorná šírka topánky

Výška topánky

Zapínanie

Zobrazených položiek: 13
dámske chelsea
Vegan
+ ďalšie
39936/37/240/93
dámske barefoot čižmy
Akcia Vegan
€160 –32 %
+ ďalšie
32808/38/240/93