Affiliate program

Naším cieľom je predstaviť zdravé barefoot obúvanie čo najviac ľuďom. Ukážte Little Shoes návštevníkom svojich stránok a získavajte provízie z ich nákupov - za každého zákazníka, ktorý príde z vašich stránok a nakúpi na Little Shoes, získate províziu.

Prečo sa stať partnerom?

Nielen že sa budete podieľať na objavovaní nového trendu obúvania, ale zároveň máte možnosť získať zaujímavé odmeny až do výšky 4% z hodnoty objednávky. Ukazujeme novinky v zdravom obúvaní našim zákazníkom a máme širokú ponuku barefoot topánok pre deti aj pre dospelých. Provízny program beží v affiliate sieti eHub, ktorá zaisťuje nepretržitú technickú podporu.
 

Ako môžete začať?

  • Zaregistrujte sa do affiliate programu
  • Dostanete prihlasovacie údaje do systému
  • Vyberiete si vhodný formát reklamy, umiestnite ho na svoje stránky a začnete zarábať
 
 

Ako dostanete odmenu?

Reklamný formát, ktorý na svoje stránky umiestnite, bude obsahovať unikátny odkaz, ktorý identifikuje návštevníka práve z vašej stránky. Systém spoločnosti eHUB je schopný návštevníka sledovať až do okamihu dokončenia objednávky. V tej chvíli vám uzná odmenu. Odmena sa vypláca každý mesiac a jej aktuálnu výšku môžete sledovať po prihlásení k svojmu účtu.
 

Čo by vám ešte nemalo uniknúť?

Platnosť cookies je 14 dní. Pokiaľ teda návštevník klikne na banner alebo odkaz na vašom webe a do 14 dní urobí objednávku, vznikne vám nárok na províziu. Spoločnosť eHUB s.r.o. je operátorom verejnej affiliate siete. Partneri uzatvárajú zmluvný vzťah s eHUB, ktorý poskytuje unikátnu a presnú technológiu. eHUB s.r.o. vypláca provízie prostredníctvom svojej affiliate siete a poskytuje podporu partnerom Affiliate programu Little Shoes.