Doplnky

#ShowMore#

Vedľa barefoot topánok ponúkame rôzne druhy štýlových doplnkov. Celkovo môžete vyberať z niekoľkých stoviek doplnkov, ktorých doručenie zvládame do 48 hodin.

Aké doplnky vybrať?

V sekcii doplnky nájdete tieto kategórie:

Prečo prikúpiť doplnky k barefoot topánkam?

Možno Vás nasledujúce myšlienky presvedčia, že nie je radno kategóriu doplnkov zabúdať.

  • Barefoot topánky ponúkajú mnoho priestoru v špičke, preto sa do nich hodí nosiť barefoot ponožky, pri ktorých máte istotu, že Vám tesným úpletom či materiálom nestiahnu prsty k sebe.
  • Používaním prípravkov starostlivosti o obuv ochránite barefoot topánky pred poškodením a výrazne predĺžite ich životnosť.
  • Aby deti mohli vybehnúť von aj v chladnejšom počasí, udržia ich v teple a suchu kvalitné funkčné oblečenie.
  • Vďaka štýlovým kolekciám môžu deti ladiť od topánok cez batoh až po fľašu na pitie.
  • Precvičovaním nôh trénujete ich prirodzenú funkciu a predchádzate zdravotným komplikáciám.
  • Špeciálne zamerané hračky cez hrubú aj jemnú motoriku zároveň stimulujú rozvoj detského mozgu.
1 položiek celkom

Cena

1314
11314

Značky

Farba

Materiál zvršku

Typ ponožiek

Veľkosť topánok (EU)

Veľkosť ponožiek

Výrobca

Výška ponožiek

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1
Smell well pink zebra
€13
10694

Drobnosti pre lepší zážitok 

Dobrý pocit z chôdze nezávisí čisto iba na topánkach. Ponožky a vložky do topánok prinášajú tepelný komfort, starostlivosť o obuv zaistia prípravky všetkého druhu, vďaka ktorým vaše barefoot topánky vydržia mnoho sezón. Senzomotorické koberce simulujú prirodzené prostredie, hojdacie dosky zlepšujú stabilitu, špeciálne hračky rozvíjajú jemnú motoriku.

Základom výberu správnych topánok je vždy presné meranie dĺžky a šírky chodidla, ktoré vám poradí, akú veľkosť topánok kúpiť. Presne k tomu si môžete zaobstarať aj meradlo Plus 12, s ktorým ľahko odhalíte rozmery vo vnútri topánky.

Ako praktický doplnok k zakúpenej barefoot obuvi potom môžu, najmä pre deti, skvele slúžiť značkové dáždniky, fľaše či batohy a tašky, do ktorých ľahko schovajú všetky potrebné aj nepotrebné veci, či už do škôlky, do školy, na krúžok, na prázdniny alebo spoločnú dovolenku.